Genel

VELIAHT PRENSES-Kiera Cass

Merhabalar henüz sayısı oldukça az olan takipçilerim. İşin gerçeği bu yazdıklarımı okuyan var mı emin değilim. Ama ben bunları yazma konusunda belki biraz da olsa kendime bir yararı olur diye karalıyorum.✍ Her neyse eğer orada birileri var ve bunu okuyorsa beni çok mutlu ettiniz! Teşekkür ederim! ❣
Gelelim o müthiş seri diye öve öve bitiremediğim, okuyalı uzun zaman geçmesine rağmen ancak yorumunu yapacağım Kiera Hanımcığımızın Veliaht Prenses’ine..
Şimdi sizlere bir itirafta bulunacağım inanamayacaksınız. Bu defa bu kitap beni hayal kırıklığına uğrattı. Bilmiyorum bir anda Seçim Serisine yüklendim diye mi oldu bu ama beğenemedim.
Bu kitapta artık Prens Maxon ve Prenses America’nın öyküsü bitmiş durumda. Bu güzel ve hayran olduğum çiftin biricik kızları Prenses Adelyn ile seçim serüvenine tanık oluyoruz. Bu prensesimiz biraz kibirli. Kibrinden mi olacak bilmem ama sevmedim seni prenses. Malumunuz serinin diğer kitaplarında İllea’da ayaklanmalar başlamıştı. Kral Maxon’da ülkenin ilgi odağını farklı bir yöne çekebilmek adına kızına bir Seçim düzenlemeye karar verdi. Kibirli prensesimiz bunu istemediğini defalarca söylese de o seçim başladı elbette.
Seçim bildiğimiz gibi, saraya bu defa prens adayları davet edildi. Prensesimiz de bunların arasından bir seçim yapmak durumunda. -Aramızda kalsın ama pek de seçim falan yapmayacak bence.- Okuyanlar bilir, okuyacaklar da görecektir. Bu prens adaylarının arasında bir sürpriz kişi var. -Valla bence onu seçecek amaaa bilemem.-
Kitabın sonunda seçim sonucunu elbette öğrenmedik. Çünkü daha arkadan gelmiş bir kitabımız daha var. TAÇ.   ♕
Ama ben hemen okumamaya karar verdim Taç’ı… Araya biraz zaman girsin istedim. Sarayı özlersem belki prensese de biraz daha ılımlı yaklaşırım diye düşündüm. Kim bilir belki o kitapta prensesi severim.
 Her zaman söylemişimdir eleştiri yapmak benim haddime değil. Ben kendi çapımda yorumluyorum işte. Kiera Hanımcım olur da bir gün yorumuma rastlarsanız ‘Ne anlarsın sen kitap yorumlamaktan?’ demeyin he. Çocuk bu daha küçük diyip geçistirin.
Sırada daha yorumunu girmeyi planladığım daha ağır kitaplarım var. Onların yorumu için daha heyecanlıyım, kafamda çokça soru işareti var. Belki okuyan birileri varsa iletişime geçeriz de birlikte düşünürüz o konularda olmaz mı?
Herkese hayırlı bayramlar dilerim! En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.. ⚜
Etiketler
Show More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Reklam Engelleyici Farkedildi

Please consider supporting us by disabling your ad blocker